Transmisiune în direct: Vor câștiga Kopek sau Eyjafjallajökull Liga Poporului? (Formații!) – Soccernet.ee

Sâmbătă după-amiază, pe Stadionul A. Le Coq, se va dezvălui care echipă va fi încoronată câștigătoarea Ligii Populare din acest an – FC Koubek sau AFC Eyjafjallajökull? Soccernet TV va difuza meciul final în direct.

Din cauza retragerii unei echipe de la primul nivel, Kubik a jucat doar opt meciuri în grupa sa, câștigând șase și pierzând două. Cu toate acestea, asta a fost suficient pentru a câștiga subgrupa. Iar în sferturile de finală au fost semnificativ mai buni decât Taritus 2:1, pentru că golul victoriei a fost marcat abia în minutul 90 Kina Galgbaleklubi a pierdut cu 2-0 în semifinale.

Eyjafjallajökull, favoritul incontestabil al tuturor comentatorilor de fotbal, a câștigat șapte dintre cele zece meciuri din grupa lor, egalând două și pierzând doar unul. Subgrupa a obținut victoria asupra orașului Bilju datorită superiorității lor în meciurile dintre ei. În sferturile de finală, în urma penalty-urilor, au fost mai buni decât SK Kaiga, iar în semifinale, o înfrângere cu 0:2 împotriva lui FC Tartu s-a transformat într-o victorie cu 4:2.

Al patrulea judecător: Tarmo fat

cub: Romit Matthias Kivisto, Rudolf Traupp, Tobias Talli, Paul Robert Potsep, Mikkel Ratasep, Kinnert Kostov, Matthias Minjev, Jesper Matthias Magi, Magnus Idalla, Stenver Sermus, Hugo Tristan Tamek, Jaco Martin-Railsson, Paul-Louis Randaru, Markus Beritalo , Robert . Järvbold, Cote-Karin Liebeck, Mikkel Ambur, Andre Karl Maddison, Igor Balandin, Cor Kajar Kalmer.

Eyjafjallajökull: German Sokolov, Mikhail Belintsov, Maxim Malysh, Semen Torok, Nikita Stepanov, Leonid Torok, Mark Butt, Igor Andreev, Nikita Golovin, Alexander Fadeev, Yakov Leshkin, Daniil Kund, Igor Filippov, Alexei Jitskalo, Maxim Volchkov, Paolo Kuleshov, Artyom . Anping Sheng, Nikita Jitskalo, Arkady Listov.

READ  Im Foot Studio | Argo Arbeiter dintr-o sticlă Pickford: În spatele cuvântului care le-a adus victoria se află munca aprofundată a zeci de analiști